Środy z Orange kolejne 2 lata w Multikinie

abonenciak.pl > nowości >

Środy z Orange kolejne 2 lata w Multikinie

2015-01-07 Środy z Orange kolejne 2 lata w Multikinie

Klienci Orange wraz z przyjaciółmi i bliskimi będą mogli przez kolejne 2 lata korzystać ze Śród z Orange w sieci kin Multikino.


Operator komórkowy Orange i Multikino podpisały umowę przedłużającą współpracę do końca 2016 roku. W ramach akcji Środy z Orange klienci Orange do kupionego biletu do kina na środowy seans otrzymują drugi w prezencie dla zaproszonej przez siebie osoby.

Środy z Orange miały swoją premierę w kwietniu 2009 roku. Do tej pory z akcji skorzystało blisko 6,5 mln widzów podczas 260 filmowych śród.

"6,5 miliona osób zrealizowało już swoje kinowe pasje dzięki naszej akcji Środy z Orange. Planujemy jej rozszerzenie o działania społeczne. Naszą współpracę z Multikinem oceniamy bardzo pozytywnie. Dzięki niej oferujemy klientom dodatkową wartość, budujemy zaufanie i postrzeganie Orange jako przyjaznego operatora." - powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska.

Użytkownicy Śród z Orange stanowią 60% środowej widowni w Multikinie. Z badań zrealizowanych dla Orange wynika, że gdyby nie Środy z Orange, niemal co 10 użytkownik akcji w ogóle przestałby chodzić do kina, a 28% robiłoby to rzadziej.

Aby wybrać się do kina ze Środami z Orange, wystarczy z telefonu w sieci Orange wysłać sms o treści FILM pod numer 241. Zwrotnym SMS-em otrzyma się kod, który należy pokazać w kasie Multikina.

Kod można zamówić także poprzez aplikację lub przez płatną infolinię *200.

Uczestnicy Śród z Orange mają do dyspozycji 32 kin w całym kraju z 262 nowoczesnymi salami i blisko 55 tysiącami miejsc.

Tagi: bilet do kina, bilet kinowy, bilety do kina, bilety kinowe, dane, film, film 3D, filmy, filmy 3D, kina, kino, kinoman, kinomani, klub filmowy, Klub Filmowy Orange, kluby filmowe, kod rabatowy, kod zniżkowy, kody rabatowe, kody zniżkowe, Konrad Ciesiołkiewicz, kreskówki, Multikino, Multikino.pl, multipleks, multipleksy, Orange, Orange Kino Letnie, Orange Kocha Kino, orange.pl , Orange Polska, orangefilm.pl, promocja, promocje, rabat, rabaty, społeczność, społeczności, Środy z Orange, statystyka, statystyki, www.Multikino.pl, www.orange.pl, www.orangefilm.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem abonenciak.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
dziewięć + sześć =