Plus wprowadza do oferty Nokia Lumia 1320 LTE

abonenciak.pl > nowości >

Plus wprowadza do oferty Nokia Lumia 1320 LTE

2014-03-05 Plus wprowadza do oferty Nokia Lumia 1320 LTE

Pierwszy phablet zaprojektowany na każdą kieszeń Nokia Lumia 1320 LTE jest już dostępny w Plusie.


Phablet Nokia Lumia 1320 LTE pracuje w system Windows Phone 8 w wersji Lumia Black. Wyposażony jest w ekran 6" IPS ClearBlack o rozdzielczości HD i podwyższonej czułości na dotyk, dzięki czemu można obsługiwać go także w rękawiczkach.

Ekran mieści dodatkową kolumnę kafelków systemu Windows, pozwalając na lepszy dostęp do ulubionych aplikacji. Przeglądanie internetu i odtwarzanie multimediów staje się czystą przyjemnością nie tylko ze względu na wyrazisty wyświetlacz, ale także dzięki modułowi LTE otwierającemu świat superszybkiego transferu danych. Wydajny, dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,7 GHz oraz 1 GB pamięci RAM zapewniają płynność działania i stanowią doskonałą platformę nawet dla zaawansowanych gier. Wśród dostępnych w standardzie aplikacji znajdują się pakiet MS Office, nawigacja Nokii pracująca nawet przy wyłączonym transferze danych oraz aplikacje wspierające fotografowanie. Dodatkowo niezwykle wydajna bateria pozwala na 3 dni aktywnego użytkowania.

Od 5 marca 2014 roku Phablet Nokia Lumia 1320 LTE dostępny jest w ofercie Plusa zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Klienci indywidualni mogą go nabyć za 49 zł z VAT w abonamencie 99,99 zł brutto, a klienci biznesowi za 1zł (1,23 z VAT) w abonamencie 79 zł (97,17zł z VAT). Podane ceny i abonamenty dotyczą ofert z włączoną opcją e-faktury.

Telefon dostępny jest także w ofercie ratalnej.

Tagi: fablet, fablety, komórka, komórki, Lumia, Nokia Lumia, Nokia Lumia 1320, Nokia Lumia 1320 LTE, Plus, Plus GSM, plus.pl, tablet, tablety, telefon, telefon komórkowy, telefony, telefony komórkowe, Windows Phone, Windows Phone 8, www.plus.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem abonenciak.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + siedem =