Płatności Google Play w Plusie

abonenciak.pl > nowości >

Płatności Google Play w Plusie

2014-10-22 Płatności Google Play w Plusie

Klienci sieci Plus w abonamencie korzystający z urządzeń z systemem Android mogą już w wygodny sposób robić zakupy w sklepie Google Play.


Udostępniona usługa "Płatności Google Play w Plus" pozwala na zakupienie wszystkich dostępnych tam produktów, a płatność za nie dopisana zostanie klientowi do najbliższego rachunku telekomunikacyjnego w Plusie.

Nowe rozwiązanie to wygodny sposób na zakupy w Google Play. Usługa jest prosta w obsłudze, a do uruchomienia wystarczy tylko kilka kliknięć. Pozwala także na pełną kontrolę wydatków poprzez:

  • ustawiony miesięczny limit wydatków na kwotę 150 zł,
  • możliwość samodzielnego określenia własnego niższego limitu, wynoszącego nawet 0 zł,
  • możliwość sprawdzenia wydanych pieniędzy, np. dzięki wysłaniu SMS na numer 2580 z komendą d.
Płatności Google Play w Plusie to również bezpieczeństwo wydatków. Nie tylko nie trzeba już podawać swojego numeru karty kredytowej, ale istnieje także możliwość autoryzowania każdego zakupu hasłem przypisanym do konta Gmail.

Aby dokonać zakupu w Google Play wystarczy tylko urządzenie z dowolnym systemem operacyjnym Android, aktywne konto Gmail i korzystanie z usługi abonamentowej w Plusie. Możliwość dokonania płatności przez dopisanie jej do rachunku w Plusie pojawi się automatycznie podczas wizyty w Google Play i płacenia za zakupy. Po wybraniu opcji "Włącz płatność przez Plus" i akceptacji regulaminu usługi, płatność za dokonany zakup pojawi się na najbliższym rachunku telekomunikacyjnym jako pozycja w Dodatkowe Uznania i Obciążenia w części Rozliczenie Konta. Obok naliczonej kwoty widniała będzie nazwa zakupionej aplikacji oraz jej dostawca.

Wraz z udostepnieniem usługi rusza również Plus Poleca, czyli specjalne miejsce w sklepie Google Play dla wszystkich klientów sieci Plus. Znajdą się tam najlepsze aplikacje, również te z obniżoną ceną czy przygotowane specjalnie i wyłącznie dla klientów sieci Plus.

"Zaoferowanie płatności w Google Play na dowolnym urządzeniu Android jest elementem naszej strategii oferowania najlepszej rozrywki w Polsce. Teraz już tylko kliknięć dzieli klienta od zabawy dostępnej w dowolnym momencie i miejscu. Dzięki dodaniu płatności do najbliższego rachunku telekomunikacyjnego sposób płacenia został maksymalnie uproszczony. Klient może zatopić się w rozrywce i zapomnieć o długim numerze karty kredytowej." - powiedział Piotr Mieczkowski, Ekspert z Departamentu Strategii sieci Plus.

Możliwość korzystania z Usługi Płatności Google Play w Plus została już automatycznie włączona wszystkim klientom posiadającym abonament w sieci Plus. W każdym momencie można też zrezygnować z usługi i samodzielnie ją wyłączyć poprzez zmiany w "Plus online", odpowiedni SMS czy kontakt z konsultantem sieci Plus.

Tagi: Android, biznes, branża bankowa, branża finansowa, finanse, Gmail, Google, Google Android, Google.com, Google Play, gotówka, mikropłatność, mikropłatności, mobilna aplikacja, mobilne aplikacje, mobilne płatności, mobilne programy, mobilny program, płatność, płatność mobilna, płatności, płatności mobilne, POS, punkt sprzedaży, punkty sprzedaży, system transakcyjny, systemy transakcyjne, wirtualne płatności, wirtualny portfel, www.Google.com


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem abonenciak.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
siedem + jeden =