Orange daje płatności w Google Play i Windows Phone

abonenciak.pl > nowości >

Orange daje płatności w Google Play i Windows Phone

2015-01-19 Orange daje płatności w Google Play i Windows Phone

Klienci Orange mogą od dziś korzystać z nowego narzędzia - "Dolicz do rachunku w Orange".


Dzięki niemu, za zakupy w dwóch najpopularniejszych sklepach dla użytkowników urządzeń z systemem Android oraz Windows Phone zapłacą razem z miesięcznym rachunkiem za telefon.

"Nasza nowa usługa to przełom, który sprawia, że zakupy w e-sklepach przestają być domeną wyłącznie tych, którzy odważyli się wpisać numer swojej karty kredytowej. Na start dajemy naszym klientom możliwość wygodnego kupowania wszystkich aplikacji dostępnych w sklepach Google Play i Windows Phone, ale już niedługo zaproponujemy ją także w wielu innych miejscach." ? powiedział Michał Paschalis-Jakubowicz, CMO Orange Polska.

"Dolicz do rachunku w Orange? to wygodna i bezpieczna alternatywa dla płatności kartą kredytową czy przelewu elektronicznego. Dzięki niej, należności za zakupy dowolnych aplikacji, gier, książek, filmów czy muzyki w sklepach Windows Phone i Google Play zostaną doliczone do comiesięcznego rachunku telefonicznego.

Korzystanie z narzędzia "Dolicz do rachunku w Orange" jest bezpłatne i nie wymaga aktywacji. Może z niego skorzystać każdy klient Orange posiadający telefon w jednym z planów abonamentowych lub Mix. Wystarczy posiadać aktywne konto umożliwiające zakupy w sklepie Google Play lub Windows Phone i w jego ustawieniach wybrać jako domyślną metodę regulowania zobowiązań względem Google lub Microsoft - "płatności na rachunku Orange".

Miesięczny limit zakupów opłacanych za pomocą narzędzia "Dolicz do rachunku w Orange" wynosi 50 zł z VAT.

Tagi: Android, Dolicz do rachunku, Dolicz do rachunku w Orange, Michał Paschalis-Jakubowicz, Orange, orange.pl , Orange Polska, płatność, płatność mobilna, płatności, płatności moblilne, rachunek, rachunki, Windows Phone, www.orange.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem abonenciak.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
cztery + cztery =