Bez limitów w niskich abonamentach LTE w Plusie

abonenciak.pl > nowości >

Bez limitów w niskich abonamentach LTE w Plusie

2014-08-20 Bez limitów w niskich abonamentach LTE w Plusie

Plus od dziś wprowadza koniec limitów danych w swoich dotychczasowych najniższych abonamentach. Od dziś więc, za 29,90 zł miesięcznie można mieć Internet Power LTE bez limitu danych i to w ofercie ze sprzętem.


Od 20 sierpnia 2014 roku Internet Power LTE w Plusie, czyli nielimitowany Internet w technologii LTE, będzie dostępny także w 2 najniższych abonamentach za 29,90 i 49,90 zł miesięcznie.

Abonenci usługi korzystać mogą z Internetu LTE bez limitu danych przez całą długość umowy - przez pierwsze pół roku obowiązywania umowy usługa jest całkowicie za darmo, a później kosztuje tylko 10 zł miesięcznie.

Podobnie jak we wszystkich pozostałych taryfach Power LTE także teraz wprowadzone zostają klasy serwisu, które pozwalają na lepsze zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod daną stacją. Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu, natomiast po jego wyczerpaniu, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością:

  • w klasie "Efektywnej" (abonament za 49,90 zł) jest to prędkość do 5 Mb/s,
  • w klasie "Podstawowej" (taryfa za 29,90 zł) jest to prędkość do 1 Mb/s.

Abonament (e-faktura) 29,90 zł 49,90 zł
Podstawowy pakiet danych 5 GB 15 GB
Internet LTE bez limitu Pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie, później 10 zł miesięcznie.
Prędkość transferu po wykorzystaniu pakietu podstawowego Podstawowa
(do 1 Mb/s)
Efektywna
(do 5 Mb/s)

Nowa oferta jest dostępna przy podpisaniu umowy zarówno w wersji ze sprzętem (modem i router), jak i w wersji tylko SIM. Klient może więc wybrać ofertę ze sprzętem już w najniższym abonamencie za jedyne 29,90 zł miesięcznie.

Według danych operatora LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje 2 na 3 mieszkańców kraju, czyli aż 26 mln Polaków.

Tagi: bezprzewodowy Internet, Cyfrowy Polsat, Internet, Internet LTE, łącza internetowe, łącze internetowe, LTE, mobilny Internet, nielimitowany bezprzewodowy Internet, nielimitowany Internet, nielimitowany mobilny Internet, Plus, Plus GSM, plus.pl, www.plus.pl


Podobne nowości

Bądź na bieżąco! Zapisz się do bezpłatnego biuletynu, zasubskrybuj kanały RSS, obserwuj nas na serwisach społecznościowych lub odwiedzaj nas także na mobilnej wersji strony pod adresem abonenciak.mobi.

Komentarze - wejdź również na forum >>

Treść komentarza:

Podpis:

Twój e-mail:

 
zapisz także do biuletynu
 
informuj o nowych komentarzach do tej nowości
zero + trzy =